header
Grupy Odnowy Wsi w poszczególnych sołectwach Drukuj
czwartek, 22 października 2015 11:04

GRUPY ODNOWY WSI W POSZCZEGÓLNYCH SOŁECTWACH

KOORDYNATOR GMINNY - Anna Wanowska

 

Lp.

Nazwa miejscowości

Lider Grupy Odnowy Wsi

Grupa Odnowy Wsi

Sołecka Strategia Rozwoju Wsi

1.

Goślinów

Sławomir Skoczek

Sławomir Skoczek

 

Dominik Skoczek

Zenobia Skoczek

Józef Saj

Maciej Saj

Halina Saj

Stefan Mik

Remigiusz Mik

Danuta Mosio

Stanisław Patron

Marcin Patron

Sylwia Witruszyńska

Sebastian Witruszyński

Piotr Król

Zygmunt Pędzisz

Józef Pędzisz

Beata Pędzisz

Anna Pędzisz

Jan Buśko

Paweł Jabłoński

Dariusz Krutnik

Anna Krutnik

Helena Pędzisz

Anna Jarmółowicz

Agnieszka Rudnicka

Elżbieta Pędzisz

Alina Jabłońska

Marta Mazan

Piotr Mazan

 

 

 

 

 

2.

Głuchowice

Izabela Morajka

Zygmunt Sokołowski

 

Henryk Szczęsny

Tadeusz Olszewski

Jacek Dłutowski

Monika Górniak

Marek Morajka

Artur Sokołowski

 

 

 

 

 

3.

Grzymalin

Agnieszka Tabiszewska

Marek Kajda

POBIERZ

Władysława Jędrzejczyk

Adam Tatarski

Jan Dul

Józef Cichy

 

 

 

 

 

4.

Kochlice

Urszula Grabarek

Mirosław Gambal

POBIERZ

Wanda Żegiestowska

Elżbieta Gruczoł

Artur Mikulski

Marian Zupańczyk

Marlena Małek

 

 

 

 

 

5.

Pątnówek

Jarosław Kmak

Iwona Bąk

POBIERZ

Stanisław Marczak

Lidia Błaszczak

Elżbieta Kiełbasa

 

 

 

 

 

6.

Ulesie-Lipce

Grzegorz Bürger

Karolina Saj

POBIERZ

Anna Białas

Tomasz Białas

Damian Sokołowski

Ewa Kochanowska

Elżbieta Wasilewska

 

 

 

 

 

7.

Gniewomirowice

Anna Jakubowska

Teresa Neć

POBIERZ

Agnieszka Gronkowska

Irena Jankowska

Anna Dudek

Małgorzata Popis

Katarzyna Kapera

Małgorzata Bury

Edyta Hołubecka

Zbigniew Neć

Michał Wysoczański

Roman Janczak

Wojciech Biedrzycki

 

 

 

 

 

8.

Jezierzany

Sebastian Dankowski

Marcin Chrenowski

POBIERZ

Andrzej Łatyszkiewicz

Adam Mess

Krzysztof Parafianowicz

Małgorzata Wysoczańska - Piątek

 

 

 

 

 

9.

Jakuszów

Mirosława Stachura

Jarosław Prośniak

POBIERZ

Dawid Stachura

Damian Strama

Katarzyna Świątkowska

Katarzyna Ząbik

 

 

 

 

 

10.

Miłkowice

Tadeusz Gładysz

Anna Graf

POBIERZ

Czesław Kudaj

Piotr Wilk

Danuta Włodarczyk

 

 

 

 

 

11.

Dobrzejów

Bogusława Hościło

Artur Gałeczka

 

Jolanta Górzyńska

Agnieszka Pogodzińska

  Ireneusz Petecki
  Anna Rosik
  Sebastian Rosik
  Piotr Bieńkowski

Magdalena Urbańczyk

  Sławomir               Basista
  Marek Pundyk
  Paweł                   Stankiewicz

Paweł Styczek

 

 

 

 

 

12.

Rzeszotary

Agnieszka Żółkiewska

Agnieszka Redyk

 

Agata Woźniak

  Irena Żmuda-       Zarycka
  Maria Kodzik
  Justyna Grybel
  Elżbieta Kwaśna

Tomir Różański

 

Agnieszka Redyk

Agata Woźniak

Irena Żmuda - Zarycka

Maria Kodzik

Justyna Grybel

Elżbieta Kwaśna

Tomir Różański

Poprawiony: wtorek, 23 lutego 2016 15:37
 

Bezpłatnego Systemu Powiadamiania SMSGmina Miłkowice na YOUTUBE

<<  Listopada 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami na terenie Gminy Miłkowice

Apel o poparcie stanowiska ws. utworzenia odrębnej osi w RPO 2014-2020

Projekt pn. "Partnerstwo na rzecz Rozwoju" 

 

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. By przeczytać więcej o plikach cookies oraz o tym jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies używane przez ten serwis

EU Cookie Directive Module Information